محل لوگو

دانلود تحقیق تحلیل کتابهای مجالس صوفیه


دانلود تحقیق تحلیل کتابهای مجالس صوفیه

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 216 صفحه


 قسمتی از متن word (..doc) : 

 

‏1

‏تحلیل کتابهای مجالس صوفیه

‏2

‏تقدیر نامه :

‏شاهین ملکوت تفکر من برای ستایش ایزد منّان و نیایش به درگاه سبحان در قفس کلام بال های خود را می گشاید اما پرواز نتوان کرد .

‏نعمتت بار خدایا ز عدد بیرون است

‏شکر انعام تو هرگز نکند شکر گزار

‏با زبانی ناتوان و حالتی پر خضوع به درگاه حی لایزال و ایزد متعال سپاس نعمت می گویم که مرا در تمام مراحل انجام این پژوهش یاری نمود و توانایی به اتمام رساندن آن را به من عنایت فرمود .

‏بار الهی :

‏با نظر کیمیایی اثر حضرتت مرا توفیقی ازلی که از منبع فیض لم یزلی نشأت گیرد بخشا و بر بنان و بیانم نیروی آفرینندگی بخش تا آنچه را که شایسته است به واژگان هدیه کنم و به دوستداران علم نثار نمایم .

‏تشکر قلبی و لسانی خود را از استاد عالی قدر جناب آقای ‏دکتر محمد کاظم کهدویی‏ که زحمت راهنمایی این پایان نامه را عهده دار گردیدند‏ ‏و در تمامی مراحل انجام رساله از

راهنمایی های مدبّرانه ایشان استفاده نمودم ابراز می دارم و توفیقات روز افزون ایشان را توأم با صحت و سعادت خواستارم.

‏از جناب آقای ‏دکتر سید محم‏ود‏ الهام بخش‏ که در امر مشاوره این رساله مساعدت نمودند و در این امر نهایت مراقبت، توجه و دقت خود را مبذول فرموده اند کمال تشکر و امتنان را دارم و برای ایشان از خداوند سلامت و سعادت ابدی را خواهانم.

‏از جناب آقای ‏دکتر یدالله جلالی پندری‏ که یافتن موضوع مورد علاقه و دلخواه خود را در نقطه اوج بحران مدیون همکاری ها و راهنمایی های بی دریغ ایشان هستم‏؛‏ و نمی دانم که با چه زبانی و با کدامین واژگان مح‏بتشان را ارج نهم بی نهایت سپاسگ‏ز‏ارم و به راستی انجام‏ این رساله بدون نظرهای صائب، پی‏گیری های دلسوزانه و تشویق های امیدبخش ایشان میسّر نبود. لطف و مهربانی بی‏ شائبه‏‏شان‏ ‏همیشه در خاطرم خواهد‏ ‏ماند.

 

 


 

تصاویری از چند صفحه نخست فایل :

 

توجه فرمایید بدلیل تهیه ی تصویر با نرم افزار های خارجی متن نمایش داده شده در تصاویر ممکن است دارای اشکالاتی در نمایش برخی حروف باشد که در فایل اصلی بدون مشکل است


مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 13

برچسب های مهم

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما